Froggin במיסיסיפי

"טעים כמו עוף", אומר לאנס זנדר, איש טבע מקומי מאזור צ'וקטאו באיו. לאנס הוא כל כך דרומי מהמינים – הוא צפרדע.

יותר מ-30 סוגי צפרדעים וקרפדות חיים במדינת מגנוליה על פי ה-ASA. אלה נעים בין קרפדת אלון זעירה באורך אינץ', שהיא הקרפדה הקטנה ביותר בצפון אמריקה, ועד לצפרדע האמריקאית הענקית, שהיא הגדולה ביותר בגובה של למעלה מ-8 אינץ'. בין לבין יש לגיונות של צפרדעי מקהלה, קרפדות צרות פה, צפרדעי חזירים, צפרדעי עצים נובחות, צפרדעי נמר וקרפדות פאולר אפורות ולבנות. הפופולריים ביותר בקרב ציידי צפרדעים הם צפרדע החזיר בצבע זית עד חום שאורכה יכול להגיע ל-6 סנטימטרים, הנמר הדרומי שצבעו ירוק וחום, וכמובן הצפרדע האמריקאית. בלשון המעטה, יש אוכלוסיית צפרדעים מאוד מגוונת ושופעת במדינה.

מחלקת חיות הבר, הדיג והפארקים של מיסיסיפי (MDWFP) מסווגת את הצפרדע כציד ציד קטן יחד עם ארנב, סנאי, דביבון, פוסום ובובקט. עונת הצפרדעים במיסיסיפי נמשכת מאחד באפריל ועד סוף ספטמבר בדרך כלל, וככזו היא העונה הארוכה ביותר מכל משחק במדינה בשישה חודשים שלמים. נכון לעכשיו מגבלת התיקים נקבעת ל-25 צפרדעים וקרפדות ללילה – כלומר חמישים רגליים וארוחה טובה לכל המשפחה. הקפד להחזיק ברישיון, כרטיס ציידים (במידת הצורך) ולהיות מעודכן במגבלות ובעונות השנה שלך על ידי ביקור באתר MDWFP.

האזורים הטובים ביותר לצפרדע

אגמי Oxbow, בריכות חניכיים וכמעט בכל מקום בו תראו הרבה חרקים מעופפים ושושלתים הולכים להיות מקום אידיאלי עבור הצפרדע לתרגל את האמנות שלו.

אזור חוף המפרץ העשיר בביצות, על שטחי הביצות, המפרץ, הנהרות והנחלים שלו, חם מעט יותר בחורף מאשר אזורים מצפון ל-I-20, וככזה, אוכלוסיית הצפרדעים ממשיכה להתרבות במהלך החורף בשפכי חוף רבים. . זה אומר שבאביב יש פיצוץ בין כריות החבצלות ועשב הביצות של אוכלוסיית יתר של צפרדעים. שטחי הגידול הפוריים הללו של מערכת הנהר פסקאגולה, למשל, הם ביתם של עד 109 מיני דגים, זן ייחודי של צב המצוי רק שם, וכל 30 הצפרדעים הידועות במדינה בשטחי ביצות של 9600 מיילים רבועים שלה. זה ממש ממש גן עדן של צפרדעים.

זה המקום שבו לאנס עושה את הקסם שלו.

טכניקות ציד צפרדעים

כשהוא עובד מסירת אלומיניום בעלת תחתית שטוחה מבוגרת ממנו, לאנס מסתובב ברוב הלילות של סוף השבוע על המפרץ עם זרקור Q-beam ואחיו למחצה מונרו, מחפש את הצפרדעים הגדולות. הצוות חולק את הציד ואת העושר, כאשר אחד נוהג בסירה והשני יושב בצד, זרקור ביד.

"אתה מחפש עיניים," מסביר לאנס. "ברגע שאתה רץ עם הזרקור על פני המים, העיניים צצות כמו כוכבים. ואז פנה לסט הקרוב ביותר."

ברגע שהוא קרוב מספיק לקרפד שומר, זה תלוי בצפרדע הבודד כיצד הוא לוקח אותם. יש אנשים שהולכים ב"בית הספר הישן" וחוטפים את אוכל הזבובים המהופנט ממקומו על בול עץ או חבצלת ואז זורקים אותו למיכל. אחרים משתמשים ברובה a.22 כדי לפוצץ את היצור, ואז אוספים אותו עם רשת טבילה. עוד אחרים מפגינים עבור צפרדעים, ומתעלים את הצייד-הלקט הקדום עם חווית חנית שעדיין נעולה בתוך ה-DNA שלהם מלפני הזמן.

"אני חותרת", מתגאה מונרו. הצפרדע בעל עור העור מסביר שהמונח הוא מה שהמקומיים משתמשים בו כדי לתאר את השיטה להדהים את הצפרדע בנגיחה טובה של משוט סירה, ואז להחזיר אותה כשהיא מרחפת ותוהה איזו משאית פגעה בה.

כדי להחזיק את הצפרדעים שלך עדיף איזה מיכל מוצק טוב עם מכסה כמו שידת קרח, פח אשפה או מיכל עשוי גומי. לאנס הוא חובב דליי חמוצים כשהמכסה קשור לדלי בחוט כדי שהוא לא ייפול מהסירה בחושך ויצוף במורד הביאו. "כן, זה קרה פעם אחת." לאנס אומר

זה רק טבעי שיש מערך הייטק יותר הדוגל באמצעים מהודרים יותר להדברת קרפדות. חלק מהצפרדעים משתמשות בסלסילות מוש. ישנם אפילו יצרנים מקומיים של תעשיית הקוטג'ים שמוכרים סלי צפרדעים שנעשו במיוחד. הסלסילות עשויות מחוט מצופה PVC וחלק העליון של גומי, והסלים נועדו להתאים למקרר בגודל 48 ליטר ולהכיל בבטחה עד 150 צפרדעים בכל פעם.

זה הרבה רגלי צפרדע.

כתיבת תגובה