ציוד קמפינג במחיר סביר, כסאות, אוהלים וגאדג'טים לקמפינג המועדף עלי

תמיד הייתי אחד לפעילויות חוצות. לפני שנים רבות אני וחבריי התחלנו טיול קמפינג שנתי שבתחילה היה ליום ההולדת שלי ועם הזמן הפך למסע קמפינג שנתי סתם בשביל הכיף, בלי סיבה מיוחדת. בשנים הראשונות שהתחלנו בקמפינג התחלנו לישון באוהל אחד גדול של 12 אנשים עם כל ההימורים והתומכים, לקחנו קומץ מאיתנו להקים אותו והשקענו בו כמעט 20-30 דקות טובות. היינו הולכים רק לכמה אזורים שונים ורמת המוכנות שהיינו בה הייתה בסביבות 2 מתוך 10. בשנים האחרונות שלנו הלכנו לפסטיבל המוזיקה שהוא Coachella ובלשון המעטה נדהמנו כמה נחמד ההגדרות של החבר שלנו היו.

רק כשהתוודענו לרעיון ה"גלמפינג" החלטנו להגביר את משחק המחנאות שלנו. בעוד שהציוד בו השתמשנו השתפר מעט, הדרך בה התכננו הייתה איחור עבור כמה שדרוגים. התפנקנו לגמרי בזמן הקמפינג שלנו בקואצ'לה. בזמן שהיינו שם דחסנו 4 אנשים לאוהל קטן, לכל החברים שלנו היו אוהלים מוקפצים גדולים עם מזרני אוויר מפוצצים, ריפוד קצף זיכרון, שידת לילה ואפילו שטיחים באזור.

לאחרונה, עשינו קמפינג כמעט מדי חודש השנה. אנחנו אוהבים לחקור ולעלות צפונה לכיוון הסקויה ולפעמים אפילו סביב מחוז אורנג'. פעם היה קצת קשה להיכנס אחרי העבודה לאתר המחנה שלנו ולהתאמץ להקים את האוהל שלנו בחושך. כיום, לקוסטקו יחד עם חנויות ספורט רבות יש אוהלים במחיר סביר שלוקח פחות מדקה להתקנה. האוהלים האלה שווים כל דולר שאני יחד עם רבים מחבריי הוצאתי עליהם והחלק הכי טוב הוא שהם בנויים בצורה יוצאת דופן וכל כך נוחה שאדם אחד יכול בקלות להקים אותם תחת תאורה מינימלית. (יתרון נוסף הוא רכישה מקוסטקו, מכיוון שיש להם מדיניות החזרה טובה בטירוף — הם למעשה לוקחים בחזרה כל דבר שנרכש מהם) אוהלים מוקפצים אלה הם די סבירים ובהשוואה לאוהלי המוטות והיתדות המיושנים, אלה הם shoo-in. מה יכול להיות נוח יותר מאוהל במחיר בינוני שעובר מאחסנת להתקנה מלאה תוך שניות? ראש מקלחת נייד.

לא הלכת בגלמפ לפני כן אם לא הצלחת לעשות מקלחת נעימה ומרעננת ממקלחת ניידת אמיתית. ראש המקלחת הנייד הזה הביא לנו נוחות רבה עבור תג המחיר הקטן. אתה יכול לקנות אותו מאמזון או מחנויות קמעונאיות רבות אחרות באינטרנט. הוא מגיע באמצעות סוללה ויש לו מסנן בקצה המשאבה כדי למנוע מראש המקלחת לשאוב החוצה לכלוך, דברים לא רצויים אחרים או להיסתם. לחץ המים יוצא בדיוק כמו קו מים רגיל בבית ובזמנים בהם חם במיוחד זה הופך בקלות לאטרקציה המרכזית. את התוספת היחידה שתצטרכו מלבד סוללות ניתן לרכוש בכמה דולרים במקומות כמו הום דיפו. דליים של 5 ליטר עובדים בצורה מושלמת ותופתעו לגלות כמה זמן דלי המים הזה מחזיק מעמד כשהם מופקים מראש מקלחת המופעל על ידי סוללה.

אחרי שהתקררנו מתחת למקלחת אנחנו רק רוצים להשתרע החוצה ולשכב בשמש (או לא אם חם מדי!) הכיסאות הנוחים ביותר שמצאנו הם כסאות האפס כבידה עם השולחנות הקטנים המתקפלים מחוברים. אלה יכולים לשכב כך שאתה שוכב שטוח והילד האם הם נוחים. בטח, כיסאות המחנה המתקפלים הטיפוסיים הם די נחמדים, אבל הם לא יכולים להישען או להתאים כמו אלה עם אפס כבידה. אם הכיסא הזה עדיין לא מספיק נוח ואתם רוצים לנמנם מהירה, למה שלא תלכו לשכב על מזרון האוויר הסופר נוח שלכם?

עכשיו, אתה בטח חושב… למה יש לנו מזרון אוויר? למה אנחנו לא משתמשים בשק שינה ישן וטוב? האם אי פעם נאלצת לישון על שק שינה רגיל כמעט ללא כרית מתחתיך? זה חייב להיות אחד הדברים הכי לא נוחים לעשות ובבוקר אתה מתעורר עם כאבים… לא זמן כיף. השימוש במזרן אוויר מפוצץ חייב להיות השינוי הגדול ביותר לקמפינג שעשינו בזמן אבל לטובה.

אלה הם חלקי הציוד הבודדים שהייתי מציע כדי באמת להגביר את משחק המחנאות שלך. לא רק שניתן לרכוש את כל הפריטים הללו בזול יחסית, אלא שאתה יכול למצוא את רוב אם לא את כל הפריטים הללו באינטרנט, בנוחות של הבית שלך. בין אם אתה מינימליסטי או גלמפר, ציוד זה יכול לשנות לחלוטין את הדרך בה אתה מחנה. הנוחות שהפריטים האלה מביאים יכולה לעזור לך לקבל את המנוחה והרגיעה השלווה שתמיד צריכות להיות קשורות לטיול קמפינג מוצלח.

כתיבת תגובה