מתי זה מזג אוויר למעיל פרווה? מדריך האופנה השלם שלך ללבוש פרווה בכל עת

האם צריך להיות סופת שלגים מוחלטת בחוץ כדי ללבוש את הפרווה האהובה עליך? אין סיכוי! עם כל מזג האוויר החורפי המטורף הזה שפוגע בחלק ניכר מהארץ, זה הזמן המושלם לפרוץ את המעיל הגדול והרך כדי לשמור על חום.

אבל מה אם אתה גר בחלקים הדרומיים יותר של המדינה כמו טקסס או אריזונה? או מה אם אתה רוצה לנענע את המעיל שלך בחודשי האביב או אפילו בקיץ?

אל פחד! מומחי אופנה רבים מסכימים כי פרוות יוקרתיות אינן מיועדות רק לאלו הנמצאים במדינות קרות יותר. אנחנו מפרקים מתי ואיך ללבוש פרווה גם באביב, בקיץ ובמצבים חמים יותר.

איך ללבוש פרווה באביב

פרווה פירושה יוקרה לא משנה באיזו עונה. מגמה הולכת וגוברת באופנת עילית היא שילוב פרוות ועורות בעונת הפריחה החדשה. מעצבים כמו אדריאן לנדאו אוהבים להוסיף פריחות פרווה למסלול. כמה מהטיפים שלה כוללים היצמדות לצבעים בהירים עד בינוניים. אביב פירושו תחילתן של טמפרטורות חמות יותר ולכן הפרווה שלך צריכה לשקף זאת. אחסן בצורה מקצועית את המעילים שלך באורך מלא ולבש חלקים קלים יותר.

אילו סוגים של חלקים קלים יותר? פרווה "חדשה" מגיעה בכל מיני צורות וגדלים. גם מעילי פרווה וגם ז'קטים מגיעים באורכים קצוצים או באמצע המותניים בדרגות שונות של צפיפות. מכיוון שעדיין יכול להיות קריר באביב, זכור שאתה מוסיף גם אביזרי פרווה, כמו בחורף. לך עם משיכת כתפיים, גנבות או צעיפים.

אם עומד להיות מכת קור פתאומי עם טמפרטורות בשנות ה-40 וה-50, אל תחששו לסלסל ​​את מלוא הפרווה שלכם. יהיה לך חם בצורה מסוגננת בעוד שאחרים מביטים בך בקנאה.

איך ללבוש פרווה בקיץ

פרווה וקיץ אולי נראים כמו אוקסימורון, אבל אל תימנע מהשילוב הבלתי סביר הזה עד שניסית. ניתן להוסיף פרווה לארון הקיץ שלך בצורת אביזרים מהנים ותוספות. חשבו על היוקרה של פרווה בשילוב עם הכיף של הקיץ. סוודרים גזורי פרווה זמינים בצהוב בהיר ועליז עם צווארון פרווה.

מעצבים מוסיפים עיטורים לפריטי לבוש אחרים כמו מכנסי משי או פרווה שחורה עם חולצות טי שקופות. כאשר חומרים מעורבים הופכים למרכיב אופנתי, צפו לראות פרווה מתווספת עם פריטי לבוש מסורתיים.

חושבים שהפרווה מוגבלת רק לביגוד? תחשוב שוב. נעליים גזורות פרווה זמינות במגוון סגנונות כמו משאבות או סנדלים. במקום לשמש לחום, התוספות האלה על נעליים הן אך ורק בשביל הכיף, אז יש כמה סגנונות די פראיים בחוץ.

אם הקיץ לא חם מדי באזור שלך, אל תשכח וסט פרווה קלאסי. אחת הדרכים הטובות ביותר להלביש אפוד היא ללבוש אותה עם תלבושת סיבתית יותר כמו חולצת טי וג'ינס. אתה יכול גם לקנות מעיל עור סיבתי עם עיטור פרווה סביב הצווארון או קרדיגן קל עם כיסים מרופדים פרווה.

עכשיו אם אתה גר באזור שבו הקיץ מהביל לחלוטין ואתה אוהב פרווה, ארנקים מושלמים עבורך. תיק הכתף המיני מעור ופרווה של Bergdorf Goodman הוא בחירה אופנתית, אך מעשית להשוויץ בסטייל שלך. יש גם אביזרים אחרים כמו פונפונים ומחזיקי מפתחות.

איך ללבוש פרווה בכל עת

לא משנה היכן אתה לובש את הפרווה שלך, אל תפחד להוסיף סוגים חדשים של צבעי פרווה לארון הבגדים שלך. במקום ללבוש פרווה בשחור או חום, נסה צבעי פסטל או צבעים עמוקים ומלאי חיים. אם אתה נועז במיוחד, דפוסים הם גם אופציה.

אל תפחד להתנסות. תלבש את הפרווה שלך איך ואיפה שאתה רוצה. ביטחון עצמי הוא האביזר הטוב ביותר כאשר לובשים את הפרווה שלך בכל עת של השנה.

כתיבת תגובה