מרגיש מקולל? איך להיפטר ממוג'ו רע עם טכניקות עשה זאת בעצמך!

ימים מסוימים יכולים להיות מאתגרים, אבל אם יש לך יותר ירידות מאשר עליות בתקופה של 3 שבועות, רוב הסיכויים שיש אנרגיות מעופשות או "שליליות", שחוסמות אותך מלהשיג את הדברים הקטנים בחיים. נעלם כל מה שהשליליות יכולה להתחמם ולהתחיל להתבטא במצבים גרועים יותר מהתקלות בלתי מוסברת של מכשיר ביתי! הסימנים של עין הרע או עבודה רוחנית שנעשית נגדך הם פחות או יותר מה שהיית מצפה:

סיוטים (בעיקר שחוזרים על עצמם), תחושת סחוט, דיכאון, פרנויה, בעיות כלכליות, ויברציות מטרידות בבית, עוינות כלפי/מאת אהובים, נטייה לתאונות יותר מהרגיל, חוסר שקט, אי נוחות כללית. לפעמים תמצאו את עצמכם מהרהרים בכל רגע מביך שאי פעם הרגשתם בחיים, כמעט לא מתעוררים בבוקר כשהשיער שלכם עדיין מחובר לכרית!

הצורה הנפוצה ביותר של התקפה רוחנית היא אכן "עין הרע", וזו גם הצורה הקלה ביותר של זדון להפעלה כי אינך צריך להיות מכשפה נושאת קלף כדי להשתמש בה!

ישנן דרגות שונות של התקפות עין הרע…המפחידה ביותר היא מאלוקיו האימתנית. לא כל אחד יכול לבצע את הגרסה הזו של הפעולה במיומנות, ומכשפה לעתיד תצטרך להיות מאומן ביסודיות ובמיומנות לנהל אותה. בהתחשב בכך, אני עומד מניסיוני שזהו חיידק הקנאה הנפוץ שרובנו נאלצים להתמודד איתו.

איך זה עובד פשוט: מחשבה יוצרת ומכוונת אנרגיה!

אם המחשבות שלך מספיק מרוכזות מבחינה רגשית ומכוונת באירוע שיקרה, טוב או רע, המציאות הזו תבקש להתבטא!

זה גם פועל למען יעילות הקללה. במילים אחרות, אם אתה מאמין שאתה מקולל, או שמישהו שאתה מכיר "השרש" אותך או נתן לך עין הרע, יותר מדי תשומת לב תעניק לאנרגיה השלילית יד נוספת להתגבר עליך, ובסופו של דבר להכות אותך (או בתחנה הגרועה ביותר שלה, מוציא אותך!). עד כמה שהפרקים האלה יכולים להיות מסוכנים, יש דרכים לחסל את רוב האנרגיות השליליות, אם לא את כולן, המופנות אליך מהעין המסריחה מדי פעם!

הצעד הראשון במאבק בעין ירוקה בקנאות הוא התחשבות במקור, והתרחקות מאותו אדם או קבוצה, כמו לא לערב את עצמך בחייהם, במיוחד בבעיות שלהם! ייתכן שתצטרך ללכת רחוק כדי למחוק כמה אנשים מרשימת החברים של הרשת החברתית האהובה עליך! אני מדבר על האנשים שמתקשרים אליך כל 5 דקות ומתלוננים באומללות על איך הכל לא בסדר בחיים שלהם וכמה אתה בר מזל שהכל בא לך בקלות (כן, אתה כמעט יכול לשמוע את זה בקול שלהם!).

השלב הבא שהייתי ממליץ עליו יהיה ה-3C… ניקוי, ניקוי וניקוי!

אמבט ניקוי:

נקה את עצמך על ידי אמבטיה במים קדושים או מלח ים, לפחות 7 ימים רצופים. יש הרבה דברים שאתה יכול להוסיף למי האמבט כדי להיפטר מהשפעות רעות, אבל כאן אנחנו הולכים לדבוק בבסיס. מלח ים זמין ברוב חנויות הדולר כיום, אבל אם אין לך אותו מוכן, מלח כשר, או לכל הפחות, מלח שולחני יתאים.

לאהבת פיט נא לא להשתמש במלח רוק חורפי לשלג באמבטיה שלך!!!

לאחר שתשליך חופן מלח למי האמבט, אני מציע לדקלם תפילת הגנה לפי מערכת האמונה הדתית שלך. תהילים כ"ג מצוין בשביל זה, אבל אפילו להתפלל מלבך במילים שלך זה מצוין!

נקה את האוויר:

לשרוף קטורת בכל הבית שלך, אלה יכולים להיות ממגוון המקלות שנמצא ברוב חנויות הדולר או בוול-מארט. מרווה טובה לזה, אבל אתה יכול להשתמש בכל ריח פרחוני כמו ורד, או ריח עץ כמו אלגום. שני אלה משמשים באופן מסורתי ליצירת חללים קדושים ול"הרמת" רעידות בחדר. זה גם רעיון נלהב לפצח לפחות חלון או דלת אחד בכל חדר כדי "לרדוף אחרי הרשע" ולשחרר אותו במהירות מהבית שלך.

נקה את הבית:

סידור מחדש של כמה חדרים בבית, בעיקר הסלון וחדר השינה, אמור לעזור "לבלבל את הרוע מלחזור למקום ממנו נשמר". עבודת מגב טובה עם דלי מים עם אמוניה (אם זה לא יצליח, תערובת של מים, חומץ לבן ומלח עם סחיטה של ​​מיץ לימון) דרך הבית מומלצת בחום בזמן שאתם שורפים את הקטורת שלכם. זה בעל ערך רב במיוחד אם חיידק הקנאה היה בביתך לאחרונה, מנסה לנקז אותך משיחה כמו גם קנקן קפה!

התחילו מהקומה העליונה ביותר של הבית ועבדו למטה מהחלק האחורי של הבית ועד לדלת הקדמית. אם יש לכם שטיחים או שטיחים דרך הבית, פשוט מלאו בקבוק ריסוס בחנות דולר במי המגב שלכם וערפל את האזורים שאי אפשר לנגב. הניחו לערפל לשבת באזורים המכוסים בשטיח למשך כ-15 דקות, ואז העבירו עליו את הוואקום. לאחר השאיבה, רוקנו את שקית הוואקום או המיכל מחוץ לבית לשקית אשפה. יש לשפוך את מי המגב שנשארו לשירותים. אתה יכול גם לנגב משטחים שטוחים, כמו משטחים ושולחנות בשיטת בקבוק התרסיס.

הדבר האחרון שאתה צריך לעשות הוא לעקוב אחר הדלקת נר לבן, עם שמות בני משפחתך מגולפים בו, משוח בשמן זית. זה צריך להישרף לפחות 7 ימים לאחר שהתחלת את פרויקט הניקוי שלך. אם הנר שלך כבה לחלוטין לפני שנגמרו 7 הימים, פשוט תמחו עוד אחד והדליקו במקומו!

למען האמת, הייתי עושה זאת להרגל להבעיר נרות לבנים לפחות פעם בחודש להגנה רוחנית.

אם כבר מדברים בענייני הגנה, המאמר הבא שלי ימשיך עם מניעת עין הרע כאשר אנו בונים שקית קסם או "מוג'ו" מכווננת להגנה נפשית אישית!

אם אתה ממשיך להיתקל בבעיות מעבר לשבועיים לאחר ביצוע הניקוי שלך, אני מציע לך להתייעץ עם ספיריטואליסט מנוסה או מתרגל קסמים כדי להיות בטוח שאין שיטות קסם קיצוניות שמכוונות נגדך או יקירייך.

זה הכל לעת עתה, חבורה! אני אחלוק מידע נוסף בשבועות הקרובים!

בריאות ורוח!

כתיבת תגובה