מכוני כושר ואיך לשרוד אותם – 3 כללי זהב

כללי זהב כדי לשרוד אותם וללמוד איך להתאגרף!

להיות מתאגרף פעיל ותחרותי מחייב אותך להשתתף באחד מחדרי כושר האגרוף הרבים הפזורים בערים וערים רבות ברחבי מדינות רבות בכל רחבי העולם. אפילו באותן מדינות בהן אסור אגרוף מקצועי (למשל נורבגיה ושוודיה), יש שפע של מכוני כושר לאיגרוף חובבים המנוהלים היטב שבהם נלמדות המיומנויות והטכניקות של האמנות האצילית במחיר סביר ביותר. ללמוד איך להתאגרף זה באמת אחד מהעיסוקים הזולים יותר בחיים (בהנחה שהעלות לא נמדדת בדם, יזע ודמעות כמובן).

אם כן, ישנם מכוני כושר רבים לאיגרוף ורק בגלל מוזרות של גיאוגרפיה, חוסר רצון להתאגרף בתחרות או סיבה רפואית כלשהי (למשל אגורפוביה חריפה) שעלולה למנוע ממך להצטרף לאחת מהחברות. מכוני כושר לאיגרוף קהילתיים כדי ללמוד איך להתאגרף, רציתי לכתוב מאמר קצר שיספק 3 כללים פשוטים שיש להקפיד עליהם אם אתם עומדים לחצות את הסף של חדר כושר מקומי לאיגרוף באזורכם.

בלי להכביר מילים, בואו נעבור על השיקולים הפשוטים שיאפשרו לכם להתמודד עם הסביבה החדשה של מכון האגרוף וללמוד איך להתאגרף בזמן כפול מהיר.

חוק מספר 1:

אל תרגיש צורך ללכת ולבזבז ערימות של מזומנים על כפפות ספרינג, כיסויי ראש, מגפי אגרוף וכן הלאה. שמור על זה פשוט לטווח הקצר. תזדקק למינימום בגדי אימון ונעליים, עטיפות אגרוף וציוד מקלחת. זהו זה. אתה אפילו לא צריך בטווח הקצר לקנות כפפות תיק או חבל דילוג מכיוון שחדר הכושר יספק את זה. ככל שעובר הזמן ואתה מחליט אם אתה אוהב להיות במכוני כושר לאיגרוף, אתה יכול להוציא את הדולרים שלך על כפפות התיק, חבל דילוג, מגפי אגרוף ומגן חניכיים. כל שאר הציוד ימשיך להיות מסופק על ידי חדר הכושר.

כדאי להבין שאולי כדאי להימנע מקניית כפפות לספירה מכיוון שהמאמן ירצה לרוב להעריך את התאמתן לשימוש בזירת האגרוף שלו. בכמה הזדמנויות נאלצתי לאכזב מתאגרפים בכך שסירבתי לאפשר להם ללבוש את הכפפות הטריות המיובאות והיקרות להחריד את העין שלהם, בגלל היעדר ריפוד באזור מפרקי האצבעות. האחריות העיקרית של מאמן אגרוף היא לבטיחות המתאגרפים, כך שלא יהיה אכפת להם בכלל להשאיר אותך עם זוג כפפות שקיות מאוד מאוד יקרות במקום לאפשר לכפפות האלה להיכנס לטבעת הספירה שלהן, שם יש סיכון לפציעה של אחת מהן. או שהבוקסרים שלה יגדלו.

כלל 2:

כשאתם מצטרפים, אל תרגישו מוטרדים מכך שהמאמן לא מקבל אתכם מיד לחדר הכושר בזרועות פתוחות ומבלה כל רגע ער בהענקת הידע שלו לכם. המציאות של רוב מכוני האגרוף היא שהמאמן מאוד מאוד עסוק וזמן הוא תמיד מצרך שהם צריכים יותר ממנו. בעוד שעסוקות באופן מוחלט אינו תירוץ מקובל לחלוטין לבורות, יש סיבה הרבה יותר מובנת עבורם, כפי שאתה רואה זאת, להתעלם מהמאמצים הרבים שלך ולהתמקד באחרים. הסיבה היא די פשוטה באמת, הם בוחנים אותך.

במכוני האגרוף של פעם, מספר הוואנבים הצעירים של דמפסי שרצו לעטות את הכפפות ולזרוק את עצמם לספורט עלה כנראה על מספר החסות המודרנית ב-10 עד 1 לפחות. בזמנו, כשפוליסות הביטוח היו פחות מעוררות פחד. לאלו שניהלו את מכוני האגרוף, השיטה העיקרית שבה השתמשו המאמנים כדי לאמוד את המחויבות של חובבי תקווה הייתה לזרוק אותם לזירה עם הוראה מוגבלת מאוד, נגד יריב מנוסה, ולאפשר למכות לצאת החוצה. אחרי כמה לילות של חבטה שיטתית שכזו, אם בעלי התקווה ימשיכו להופיע אז הרצון שלהם להילחם כבר לא היה מוטל בספק והמאמן היה מכבד אותם בקצת עצות והדרכה…כולם מרוצים.

כיום מאמני אגרוף צריכים להיות קצת יותר מתחשבים כשהם מראים ללוחמים פוטנציאליים איך להתאגרף. הדרך היעילה ביותר (והפחות צמאת דם) למדוד את המחויבות של אדם בחדר הכושר היא להתעלם מהבחור. למעשה, נראה שמאמנים רבים יוצאים מגדרם כדי להתאגרף חדש לגמרי. אם בעלי התקווה רק ימשיכו להופיע עם תיק הציוד שלהם על הכתף, אז הם הוכיחו שהם ראויים לתשומת הלב של המאמן והמסע שלהם לגדולת האגרוף מתחיל.

כלל 3:

צפו והקשיבו. זה אולי נראה כמו עצה ברורה, אבל זה מאוד חשוב. מובן מאליו שעליכם להקשיב להוראות המאמן שלכם ולפעול לפיהן. כדאי גם לקחת בחשבון שבמקרים מסוימים, קריאת תיגר על מה שהמאמן אומר מביאה לעתים קרובות תועלת מכיוון שהיא מדגימה מוח סקרן. היזהר איך אתה ניגש לזה, שכן בהתאם לסגנון האימון של המאמן שלך הוא או היא עשויים להעריך את הדיון, אלא אם כן הם כמובן ישתמשו בגישה סמכותנית יותר, ובמקרה זה אתה עלול למצוא את עצמך בעיצומה של סערת עיתונות -יו פי אס.

מה שחשוב, צפו בשאר המתאגרפים בחדר הכושר. בחדרי כושר לאיגרוף יש שילוב מגוון של רמות מיומנות וניסיון בקרב הלוחמים. בתור טירון, התבוננות במתאגרפים המנוסים והמיומנים יותר כשהם מצטלבים, מצללים, עובדים על התיק הכבד או כל דבר אחר לצורך העניין, תעזור לך ללמוד איך להתאגרף מהר יותר. הצלחה מולידה הצלחה. עם זאת, הוזהר, אל תעשה את זה ברור מדי, אחרת אתה עלול ליצור רושם מוטעה, אם אתה יודע למה אני מתכוון. בקשו עצות מהמתאגרפים עצמם. חדרי כושר לאיגרוף הם כור היתוך של למידה ובאופן כללי כולם נחשבים שווים. מניסיוני מתאגרפים נוטים להיות מאוד נותנים בהדרכתם לחברים פחות מנוסים בחדר כושר, אז נצלו את המרב וספגו את זה כמו ספוג.

אז הנה, 3 כללים פשוטים שיעזרו לך לפרוח בכל חדר כושר לאיגרוף שאליו אתה יוצא. זכור את העצות הללו, ואתה לא רק תשרוד, אתה באמת תשגשג.

כתיבת תגובה