כיצד אוכל לבחור מוצר קידום מכירות שיעזור למסע הפרסום השיווקי שלי?

מוצרי קידום מכירות פופולריים לשימוש בקמפיינים שיווקיים מכיוון שהם עוזרים לנמענים לזכור את העסק ואת המוצרים או השירותים שלו זמן רב לאחר סיום האירוע. עסקים שיגיעו ללקוחותיהם עם מתנת חברה, פריטים עם לוגו מוטבע או סחורה שבחרט בהתאמה אישית יקצור את היתרונות של מיתוג החברה שלהם בצורה חיובית. פריטים אלה זמינים במספר עצום של מוצרים מושכים כך שחברה יכולה למצוא בקלות פריט קידום מכירות המתאים לעסק, למוצר או לשירות שלה. מה שהופך את התהליך לקל עוד יותר הוא שחברות מוצרי קידום מכירות איכותיות מנוסות בסיוע לעסקים לתכנן את הקמפיין המושלם.

עבודה עם חברת מוצרי קידום מכירות צריכה להיות חוויה נעימה. קל לאתר אותם דרך האינטרנט או אולי יש לך המלצה ממישהו שהיה מרוצה מהשירות שקיבל מחברה מסוימת. בחירת חברה שנמצאת בקרבת מקום היא אסטרטגיה טובה, אך חלק מהארגונים הללו פועלים כבר שנים רבות ומסוגלים לטפל בלקוחות באופן ארצי. זה עשוי להיות יתרון נוסף אם יש לך מספר מיקומים. הקפד לחקור את אתר האינטרנט של החברה, לבחון את מדיניות ההזמנה והמשלוח שלה. זכרו שחשוב מאוד לוודא שכל ההחלטות הללו מתקבלות עם מספיק זמן על מנת להבטיח שניתן להשיג את המוצרים במועדי הזמן מכיוון שההתאמה האישית תיקח זמן נוסף. אל תהססו לפנות לכמה חברות, בקשו הכוונה ותראו למי יש את השירותים והמחירים הטובים ביותר.

החלק הקשה ביותר בתהליך הוא הניסיון להחליט באיזה פריט להשתמש במבצע. ברמה הפשוטה ביותר, כל מוצר שעשוי להיות מותאם אישית עם לוגו חברה מוטבע או חרוט יעבוד כמוצר קידום מכירות. ישנם אלפי מוצרים זמינים. שאילת כמה שאלות אסטרטגיות תעזור לצמצם איזה מוצר לבחור.

האם יש אירוע ספציפי, כנס, תערוכת סחר או קמפיין שיווקי ממוקד לצרכנים שעבורם ישמשו אותם או האם מדובר בתוכנית מיתוג מתמשכת לטווח ארוך? האם יש נושא מיוחד שידרוש פריט מותאם או שמוצר רב שימושי כללי יעבוד? האם יש סכמת צבעים שיש לפעול לפיה כדי להשתלב במיתוג? האם המוצר חייב להיות ייחודי כך שהוא משויך רק לחברה שלך? האם חשוב שהפריט ישקף את השירות שאתה מציע או ישתלב בתוכניות המיתוג או שמוצר סתמי יותר שיפעיל את הזיכרון שלהם מספיק ויעיל?

לאחר מכן יש שיקולים לגבי המוצרים והשימוש המיועד שלהם. האם חשוב שהמוצר ידידותי לסביבה ועשוי מחומרים הניתנים למחזור? שקול כמה זמן אנשים ישמרו את הפריט. האם זה צריך להיות משהו שישמש מדי יום כמו לוח שנה, עט או משטח לעכבר או סתם מדי פעם כמו תיק או ספל? האם איכות המוצר תשפיע על איך הם חושבים על החברה שלך? האם תשמח לקבל את המוצר הזה כמתנה בחינם זו תמיד שאלה טובה לשימוש כדי להשפיע על ההחלטה הסופית שלך.

כתיבת תגובה