כיף פין זקוף באוהל: קמפינג סקס

אחד מהיתרונות הרבים של הקיץ שסוף סוף הגיע הוא שעונת הקמפינג נפתחת שוב. בטח, בחורים רגילים להקים אוהל בכל עת של השנה, אבל עכשיו האוהל הזה הוא קנבס בגודל מלא שבו הם יכולים לעסוק בפעילויות מהנות רבות – כולל, כמובן, סקס. ויש משהו בכל האוויר הצח הזה שהופך את הפין זקוף אפילו יותר מתעקש מהרגיל – במיוחד כזה שהפיק תועלת מטיפול טוב באיבר המין. אז בהנחה שגבר יוצא לקמפינג עם בן זוג שרוצה להתיידד עם הפין הזקוף חסר הסבלנות הזה, הנה כמה טיפים לקיום יחסי מין באוהל.

ודא שגם האוהל זקוף

כן, כן, כשלבחור יש פין זקוף, קשה לו לחשוב על משהו אחר. אבל חשוב להגיד לחבר המתעקש שהוא פשוט צריך להמתין עד שכל הדוקרנים יונעו פנימה וכל המסגרות והעמודים יוצבו היטב במקומם. אחרת, סביר להניח שהאוהל יתמוטט באמצע הסקס – ולהישאר במצב הרוח לאחר מכן יכול להיות אתגר.

היזהרו מצללים

כאשר נמצאים בחניון שבו יש שכנים רבים בקרבת מקום, אולי עדיף לכבות את הפנסים והפנסים לפני שיורדים לעסק שבהישג יד – אחרת עשוי להיות משחק צללים מעניין לחניכים אחרים לראות (ולהגיב עליו). (כמובן, זה עשוי להוות יתרון לבעלי נטיות אקסהיביציוניסטיות.) באותה מידה, שימו לב שנראה שהסאונד ממשיך הלאה בטבע – כך שחלק מהזוגות עשויים לרצות לראות באיזו עוצמה הם גונחים או מדברים מלוכלכים.

זכור יותר ממה שהפין קשה

הפין הזקוף הזה אולי קשה, אבל כך גם האדמה החשופה – ושק שינה לא ממש מוסיף הרבה לנוחות. מי שנמצא בתחתית יהיה הרבה יותר מעריך ויישאר במצב רוח יותר זמן אם הוא שוכב על מזרון אוויר נחמד ויש לו כרית רכה מתחת לראשו. והקפידו להקים את האוהל באזור נקי יחסית מסלעים חודרניים ומשוננים.

תכנן ניקיון

עבור רוב החניכים, זה לפחות טיול קטן מאתר הקמפינג שלהם לשירותים, אז אולי הם ירצו לתכנן מראש קצת ניקיון אחרי סקס. הביאו אתכם דלי קטן ונשאו מעט מים מחדר האמבטיה (או נחל או אגם סמוך) אל האוהל לפני שיורדים לירידה. שמור גם כמה מגבות נייר בהישג יד, וטבל אותן במים כדי לשטוף נוזלים וריחות. או שמור כמה מגבות לחות במקום.

תַרסִיס

בטבע, חרקים פשוט קורים. זוגות צריכים להתיז אחרי שהם מורידים את הבגדים שלהם – מה שלמעשה יכול להיות די כיף אם הם מתחלפים לרסס אחד את השני ולשפשף אותו פנימה. ריסוס איברי המין הוא כנראה לא רעיון טוב, בגלל הכימיקלים המעורבים – אבל כן. הקפד לרסס את הישבן (במיוחד של בן הזוג שעתיד להיות על העליונה, ומציע את הישבן שלו כמטרה מזמינה לכל היתושים שמשוטטים פנימה.)

פין זקוף יכול ליצור חוויה מינית מדהימה באמת באוהל, במיוחד אם הפין הזה טופל היטב., דרך מצוינת אחת לשמור על בריאות הפין היא למרוח מדי יום מגירה עליונה קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man 1 Man, שהוכח קלינית עדין ובטוח לעור) לאותו חבר. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, גבר צריך לבחור קרם עם L-arginine ו-L-carnitine. הראשונה היא חומצת אמינו המהווה סיוע בתהליך שבו כלי דם הפין נשמרים פתוחים ומתרחבים. האחרון הוא בעל תכונות נוירו-פרוטקטיביות שיכולות לעזור לפין שסובל מאובדן תחושה מטיפול מחוספס (אם מהנה).

כתיבת תגובה