כאב כתף בוער – מה זה?

אנשים רבים בדיוק כמוך מוצאים את עצמם עם כאב בוער בכתף ​​שכפי שאתה אולי יודע, יכול לשלוט באכזריות בחייך. פעם הייתי צריך להתמודד עם אותו כאב אבל אני, בניגוד לרוב האנשים, מצאתי תרופה לכאב העלוב הזה. האם אי פעם הרגשת שמישהו מחזיק מצית עד הכתף שלך? או שבכל פעם שאתה מזיז את זרועך, האש הזו מתלקחת ומתלקחת בכל הכתף שלך? יש לי את הפתרון בשבילך.

כאב שורף בכתף ​​יכול להיגרם מכמה דברים שונים. ישנן מספר הפרעות בחוץ שמשפיעות על הכתף כמו כתף קפואה (קפסוליטיס דביק), בורסיטיס, קרעים בשרוול המסובב, דלקת גידים, פריקת כתף ועוד רבים. קשה להאמין שיש כל כך הרבה פציעות ספציפיות שיכולות להשפיע על הכתף שלך, אבל זה נכון.

אחת הסיבות השכיחות ביותר לכאבים בוערים בכתף ​​היא בורסיטיס. שם נוסף עבורו הוא "תסמונת הפגיעה". זה נגרם בעיקר על ידי שימוש יתר במפרק. אבל עמוק בפנים מה שקורה הוא שהגידים והבורסה שלך (שקיות קטנות של נוזל) נצבטים בין העצמות. זה גורם לתחושת הצריבה המעצבנת ביותר שאתה מרגיש.

כדי לטפל בכאב כתף בוער זה, ישנן מספר תרופות ביתיות שיעזרו לקדם בריאות תקינה של הכתף שלך. אחת הדרכים הטובות ביותר לפתור כל סוג של כאב בכתף ​​היא להשתמש בסט פשוט של מתיחות ותרגילים. כללנו קישור למטה בו תוכלו למצוא תרגילים רבים שעוזרים וקלים לביצוע שיעזרו לכם לרפא את הכאב שלכם!

עוד דרך יעילה מאוד לרפא כאבים בוערים בכתף ​​ולכבות את הלהבה היא עד פשוטה – הפסק להשתמש בכתף ​​ככל שאתה עושה בדרך כלל. זה פשוט כמו זה. אתה יכול פשוט לתת לזה קצת זמן וזה יסתדר מעצמו. הרבה אנשים לא מכירים את הטריק הפשוט הזה. הימנע מפעילות מאומצת עם הכתף עד להיעלמות התסמינים. זה יחד עם התרגילים הכלולים להלן הם שילוב שחייב להחזיר אותך להרגיש בריא וטוב יותר תוך זמן קצר.

כתיבת תגובה