טרנדים של סלבריטאים בתיקים לעונת 2009

איך בחורה יכולה להתעדכן בטרנדים הכי חמים בתיקים לעונת 2009? זה תלוי כמובן אם אנחנו מדברים בעונת הקיץ או החורף. זה גם תלוי מאוד במה שהכוכבים והסלבס נושאים. למה? כי דיוות וסלבריטאים יודעים בדיוק מה לסחוב, ובהתאם לעונה, לאירוע וללבוש, מתי לסחוב את זה.

ניקול ריצ'י מעדיפה את הרמס, ובמיוחד את תיק הרמס בירקין. אמנם לא החתימה הכתום שההרמס ידוע בו, התיק הזה הוא קצת יותר כהה בצבע כתום אבל עדיין נושא את החומרה האופיינית להרמס בזהב ואותם תכונות עור. עם זאת, אל תתכנן למהר החוצה ולתפוס את התיקים האלה בצבעים שונים. אחד מאלה לבדו עולה כ-$17,000.00.

תיק נוסף שעולה לכותרות העונה הוא המוזה של איב סן לורן, וכוכבים רבים עדיין נושאים אותו על זרועם מהעונה שעברה. נראה שהכוכבות הצעירות יותר, מסוג כוכבנית, מעדיפות את התיק הזה, כמו לינדזי לוהן, ג'סיקה אלבה, פריס הילטון וקייט מוס. התיק הזה הוא כל כך קלאסי שהוא לא צפוי לעזוב את סצינות האופנה בזמן הקרוב.

למרות שהרבה סלבס עוסקים בעיצוב תיקים משלהם בימינו, אותם סלבריטאים לא ייתפסו מתים בעצם נושאים אחד מתיקי המעצבים שלהם על זרועם! לג'סיקה סימפסון, למשל, יש קו נרחב של תיקים, אבל היא נצפתה העונה עם תיק Goyard השחור והאפור שלה, שהם כנראה פי עשרה ממה שהיא גובה עבור העיצובים שלה. לא רק זה, אלא שהגויארד שלה נראתה במונוגרמה עם ראשי התיבות שלה, אז אתה יודע שהיא מרגישה די קשורה לזה!

הליין של ג'רארד דארל, שתמיד פופולרי באירופה וחדש בארצות הברית בשנתיים האחרונות. היידן פנטייר וקתרין הייגל הם בעלים גאים כמו אנג'לינה ג'ולי. ילקוט הסריג בסוודר של ג'רארד דראל, שהוא תיק קז'ואל וניתן להשיג אצל ניימן מרקוס, הוא אחד האהובים ונמצא כבר עונה או שתיים. זה סביר באופן מפתיע ומגיע בסביבות $400.00.

תיק אנדריאה ברוקנר טירני סיטי עדיין פופולרי ועדיין נראה כשהוא נושא על ידי ג'סיקה אלבה היפה לא בכדור עניבה שחור, אלא פשוט הולך ברחוב. כפי שהשם מרמז, מזדמן ככל שיהיה, התיק הזה הוא הרבה יותר שיקי ומתומך מתיק הסוודר שהוזכר לעיל. זהו תיק די גדול ויותר כמו תיק, במחיר של כ-700 דולר.

באשר לתיקים גדולים אחרים בסטייל העונה, נעלי הנסיעות של לואי ויטון זועמים לאחרונה. נראה שקים קרדשיאן מחבבת את ה-Louis Vuitton Graffiti Keepall 50, שהוא מקולקציית Stephen Sprouse. הוא מגיע בצבע פוקסיה בהיר שיתאים לאישיות הראוותנית שלה ומגיע גם בכתום וירוק ניאון. קניה ווסט נוסע קצת יותר עם לואי ויטון Keepall 55 שלו, שהוא בהסוואה וגם די קשה לא לזהות אותו בשדה התעופה! תיקי נסיעות אלה עולים כ-2500.00$ ליחידה, תלוי בסגנון ובאוסף.

אנג'לינה ג'ולי עם כל הגזע שלה עדיין להוטה על תיקי Mommy & Me, למרות שהיא נראתה נושאת סגנונות אלגנטיים ומתוחכמים יותר שיתאימו למראה המעודכן שלה השנה. ג'ניפר גארנר נראתה גם לובשת את תיק העור הקלוע מהקולקציה באדום פטנט, שעולה כ-1700 דולר. לקטנטנים יש תיקים תואמים ללבוש ממש יחד איתם, אבל הם לא ממש יקרים.

כל מראה הבוקרים סוף סוף יצא מהאופנה, מה שאמור לשמח את רובנו למדי. איתה, אנחנו יכולים להיפרד מתיקי האוכף, אם כי תיקים עם פרנזים עדיין באופנה ונראו על כוכבים עולים לוהטים כמו ונסה הדג'נס. ספציפית, תיק הפרנזים של JJ Winters הוא פריט לוהט והיא מעדיפה אותו למספר תלבושות שונות. לאחרונה היא נצפתה כשהיא לובשת את גרסת הזמש האפורה. התיק הזה סביר למדי בטווח של $300.00 עד $400.00.

תיקים עם ידיות עליונות הם עדיין אופנתיים העונה, שכן תיקים קלאסיים של ליידי לעולם לא ייצאו מהאופנה. למעשה, ככל הנראה בגלל הבחירות האחרונות, ליידיליק מאוד "בפנים" השנה! מישל אובמה בהיותה דוגמנית מושלמת של אלגנטיות וחן, סלבריטאים רבים הולכים בעקבותיהם ונושאים תיקים קטנטנים, נשיים אך מפוארים. תחשוב על שאנל, תחשוב על כריסטיאן דיור, פשוט תחשוב אלגנטי וחינני! אנחנו יכולים להודות לפופולריות של הגברת הראשונה על שהביאה את זה לחזית האופנה.

התיקים שנראו עד כה באמת לא היו סופיים מדי מבחינת היותם תיק מסוג קיץ או חורף. כולם מועברים די בקלות בין עונות. כמובן, אף אחד לא יכול לחזות מה יביאו הכוכבים, או מה יישא על זרועותיהם ככל שהשנה תתקדם.

כתיבת תגובה