התמודדות עם החיים על קביים כשאתה חי בעצמך

לחלק מכם יהיה חוסר המזל להשתמש בקביים בזמן כלשהו בחייכם ולכן יכולים להזדהות עם כל מי שחדש במצב מצער זה ומנסה להתמודד עם הנורמליות היומיומית של החיים. זה אפילו יותר קשה אם אתה לא מצליח להעלות משקל על רגל אחת בגלל ניתוח בקרסול ולכן צריך לקפוץ על קביים. זה מטיל עומס נוסף על התנועה. אז זה חיוני לחשוב היטב לפני שאתה מבצע את הניתוח כיצד להתגבר על בעיות כלשהן ברגע שאתה צריך עכשיו לתמרן על קביים לזמן מה. אנחנו כל כך רגילים לעבור את החיים על שתי רגליים ולוקחים כמובן מאליו את ההגבלות רק מנסים להתאזן על רגל אחת במיוחד רגל או קרסול שעברו ניתוח גדול ונמצאים בגבס או במגף. זה יכול להיות אפילו קשה יותר אם אתה חי לבד, מכיוון שהניסיון להתמודד עם מטלות היומיום יהיה מוגבל כעת.

אז הנה כמה עצות שכדאי לקחת בחשבון לפני יש לך את הניתוח.

שלבים:

1. קודם כל יידעו את כל החברים, המשפחה והשכנים שלכם שאתם הולכים לאשפוז בבית חולים לניתוח, כי ברגע שתגיעו הביתה, תגבלו לניהול חיים נורמליים לזמן מה. קח כל עצה ועזרה המוצעת שכן זה יקל על הנטל. ברור שלא תוכל לנהוג במשך זמן מה ותזדקק לפגישות חוץ רבות בבית החולים לאחר הניתוח. אז קבלו כל הצעה של מעליות לבית החולים/המרפאה וממנה.

2. הכינו את ביתכם לקראת החזרה. בטל עיתונים/משלוחי חלב וכו' ובקש ממישהו לטפל בכל חיות המחמד שיש לך. נקו את הבית מלמעלה למטה/ מצעים נקיים חדשים, גזרו את הדשא וכו'. ייתכן שתצטרכו לארגן שמישהו ייקח על עצמו את עבודות הבית/הגינון לזמן מה שכן לא תוכלו לעשות עבודה מאומצת בפנים או בחוץ.

3. קניות אפשר לעשות באינטרנט אם יש לך מחשב ואתה מחובר לאינטרנט. אבל אם אין לך מחשב, ארגן שמישהו יעשה לך קניות באופן קבוע. ודא שהארונות שלך מלאים בחפצים חיוניים בעלי חיי מדף ארוכים, כך שחברים או משפחה צריכים רק לקנות מזון טרי בעת הצורך.

4. קח כמה אורות שמתוכנתים להידלק בכל ערב למשך כמה שעות בזמן שאתה לא. זה ייתן את הרושם שהבית לא ריק. רק אמצעי זהירות מפני כל חשוד בפורץ.

5. השאר את כל הווילונות/תריסים סגורים כדי שאף אחד לא יוכל לראות את הנכס שלך בערב כשהאורות נדלקים.

6. הכינו תיק לילה עם מוצרי הטיפוח הרגילים, בגדים להחלפה (אידיאלי חליפת טרנינג רפויה) בגדי מיטה רפויים נוחים, ספר לקריאה, טלפון נייד טעון ליצירת קשר עם בני משפחה וחברים בזמן שאתם בבית החולים. (בתי החולים מאפשרים שימוש בנייד במחלקה). ברגע שאתה מכיר את המחלקה שבה אתה תהיה אתה יכול ליצור קשר עם כולם כדי לתת להם פרטים. וזה נהדר לקבל הודעות טקסט בזמן אשפוז

7. לא תוכל להשתמש בידיים שלך כדי לשאת משהו ברגע שאתה על קביים, אז שיהיה לך תיק כתף קל כדי שתוכל לסחוב כל דבר מחדר לחדר. קח בקבוק תרמו לנשיאת קפה או תה, קופסה עם מכסה לשאת כל מזון.

8. נסו לשאול כיסא משרדי על גלגלים כדי שתוכלו להסתובב (טוב במיוחד במטבח). זה פשוט עושה את החיים הרבה יותר קלים ומוריד את המשקל מהרגלים שלך לזמן מה כשאתה מבצע משימות שיהיה כל כך קשה לעשות על קביים.

9. נסו לשמור על איזושהי שגרה פעם נוספת בבית. למרות שתזדקק למנוחה רבה כדי להתאושש לאחר כל ניתוח גדול, עליך גם להסתובב כדי להפעיל את זרימת הדם. לעשות צורה כלשהי של פעילות גופנית יומיומית זה גם טוב למרות שאתה עשוי להיות מוגבל לעשות אותם בכיסא.

10. אם יש לך טלפון נייד סחב אותו איתך בכל עת. שמירת אותו בתחתית סביב המותניים שלך מהצורה האידיאלית. זה רק למקרה שאתה נכנס לקושי כלשהו, ​​כלומר נופל וצריך ליצור קשר עם מישהו מיד. לתת לחבר שגר בקרבת מקום או לשכן סט מפתחות נוסף הוא אופציה הגיונית.

11. יש איזה שרפרף באמבטיה כדי שתוכל לשבת באמבטיה להתקלח. אם יש לך פלסטר על הרגל/קרסול קבל כיסוי פלסטיק שקל לשים ולהוריד את הרגל כדי לשמור על יבש בזמן שאתה מתקלח. לעולם אל תנסה לעמוד באמבטיה למקרה שתגלוש. יש גם שטיח מקלחת באמבטיה כדי למנוע ממך להחליק בעת הכניסה והיציאה מהאמבטיה.

אתר שימושי מאוד למצוא אביזרים כלשהם כדי להפוך את חייך למגע קצת יותר נסבל essentialaids.com.

לבסוף, זה ייראה כאילו נאלצתם להשהות את חייכם לזמן מה והניסיון להתמודד עם מקהלות יומיומיות הפך לנטל אמיתי אבל הזמן יעבור די מהר ואתם תסתכלו אחורה ותלטפו לעצמכם על השכם. התמודדת כל כך טוב אחרי הכל. ולפני שאתה יודע את זה אתה תוכל לזרוק את הקביים האלה ותחזור לשגרה להסתובב שוב על שתי רגליים כאילו כלום לא קרה.

כתיבת תגובה