הימנעות מתיקי מעצבים מזויפים של Kooba – הנחיות פשוטות מחפש תיקי מעצבים למכירה חוזרת

חושבים למכור תיקי מעצבים של Kooba, הנה כמה טיפים לאיתור תיקי מעצבים מזויפים של Kooba עכשיו, סביר להניח שביקשתם הרבה זמן בחיפוש אחר מקומות לגיטימיים לקנות תיקים עם זאת, מציאת ספק תיקי מעצבים סיטונאי של Kooba היא לא קלה במיוחד. סביר להניח שנתקלת בטונות של רמאים, הנה כמה הנחיות ומידע שיעזרו לך במיזם שלך.

קונים היזהרו מחלק מהתיקים של Kooba הנמכרים כ-100% אותנטיים באיביי! אתה באמת יכול למצוא Kooba אמיתי ב-Ebay, אבל רבים הם תיקי מעצבים מזויפים של Kooba! הם נקראים "העתקי תמונת מראה" ורבים מתיקים של Kooba באיביי הם תיקים מסוג זה. הם לא באותה איכות כמו Kooba אותנטי! אם אתה מנסה לקנות תיק יד של Kooba ב-Ebay, ודא שהמוכר מציע ערבות להחזר הכסף. קח את התיק שלך למשווק מורשה מיד אם אינך בטוח באותנטיות שלו למקרה שלמוכר יש הגבלת זמן להחזרות. היזהרו ממוכרי כוח ב-eBay המשתמשים ברשימות "פרטיות" או שהמשוב שלהם הוא "פרטי". הכי מוכרים תיקים מזויפים!!!

דרך נוספת לזהות תיקי מעצבים מזויפים של Kooba היא באמצעות ה-TAGS! תגי Kooba הם דו צדדיים ומקופלים והמחרוזת מחוברת בפינה. רוב התגים של 2007 הם דו צדדיים ומקופלים והמחרוזת מחוברת באמצע. לתיקים בסוף 2007/2008 יש תג חד צדדי עם החוט באמצע. לקובאס האותנטי מעונות קודמות היה התג החד-צדדי (כך שאולי תמצא קובה אותנטית שלפני 2006 עם התג הלא מקופל). הרבה יותר קל לזהות תיקים מזויפים בשנת 2006, הרמאים נעשו טובים מאוד עכשיו. בתחילה, אתה יכול לזהות תיק מעצב מזויף של Kooba על ידי חיפוש אחר כל דבר אחר מלבד "המחרוזת החום" המחוברת לתג Kooba. עכשיו, לרוב הזיופים יש גם את החוט החום. אבל 99.9% מהתגים החומים של Kooba שיש להם משהו מלבד חוט חום מחובר הם מזויפים!

כתיבת תגובה