בחירת תיק החתלה

יש כל כך הרבה תיקי החתלה שצצים לאחרונה, זה יכול להיות קשה לדעת איזה סוג יתאים לאורח החיים שלך. הנה כמה טיפים שכדאי לחשוב עליהם כאשר שוקלים מה לרכוש.

כשבחרנו תיק החתלה, היו שני דברים שהיינו צריכים שיהיו לו. האחד, בעלי לא רצה לסחוב תיק שיש בו משהו ורוד או דומה לארנק. שנית, היינו צריכים את זה כדי לעבוד בטיולים במטוס, כמו גם בחיי היומיום.

הדבר הראשון שאתה רוצה לשקול הוא כל המקומות שבהם אתה עשוי לקחת את התיק הזה. האם תלך בעיקר לקבוצות של אמא? האם תיסעו במטוס? האם אתה הולך למקומות שתצטרך לקחת הרבה דברים?

גודל

זה הדבר הראשון שאתה צריך לחשוב עליו. כמה גדול התיק הזה צריך להיות? רוב האנשים ממהרים וקונים את התיק הענק שהוא טרנדי. נהדר – אם אתה צריך תיק בגודל כזה. חשבנו על הטיולים שלנו, וכמה זמן נעדר, והבנו שגם בטיול גדול נעדרנו מה"דברים" שלנו רק לכ-4-6 שעות לכל היותר. זה אומר שתיק החתלה צריך להכיל בערך 4-6 חיתולים, מגבונים, תיקי זיפלוק (אני אגיע לזה בפוסט אחר), לבוש להחלפה, כל הבקבוקים הדרושים וכמה צעצועים או ספרים. אם אתה לא רוצה שיהיה לך תיק החתלה ענק, אתה לא חייב. אם אתה רוצה אחד, קדימה תהנה עם זה. רק תזכור מה זה תצטרך בו, ולאן אתה עשוי ללכת.

סִגְנוֹן

אם אתה אמא ​​והאדם העיקרי שמחזיק את התיק, אתה עשוי להסתכל על תיק אופנתי. יש הרבה תיקים שמזכירים ארנקים, שאולי תאהבו. לפעמים זה נחמד לפחות להיראות כאילו אתה מנסה לעמוד בקצב הסגנון, גם אם אתה סוחב עם תיק ענק מלא בחיתולים!

אם תחלוק את תיק החתלה הזה עם אחריות, אתה צריך לחשוב על זה ביחד. האם לשניכם יהיה נוח להחזיק את התיק לתקופות ארוכות? בטח- תיקי הכתפיים עובדים טוב לנשים, אבל האם אי פעם ראית בחור מנסה להחזיק משהו מעל כתף אחת שיש לו רק 2 רצועות? אלא אם כן מדובר ברצועה מסוג תיק-ספר, זה נראה קצת מביך. אני לא אומר שזה יקרה בכל מקרה, אבל לפחות תשאל אותו אם זו בעיה.

נוחות

כשאתה הורה טרי, אתה לא יכול לתאר לעצמך עד כמה תתחבר לפריט אחד שאתה קונה. באיזו תדירות אתה יכול להשתמש בזה? ובכן- שמת לב לאנשים עם משקפיים? כן – אתה תלבש את תיק ההחתלה שלך באותה תדירות שהם מרכיבים את המשקפיים שלהם. זה יהפוך לחלק ממך. למעשה- ברגע שתגיעו לבמה של גיל 4, תתהו מדוע אתם מרגישים עירומים ביציאה מהבית. ובכן- אין לך יותר את תיק החתלה שלך, זו הסיבה! ודא שכאשר אתה קונה באינטרנט או בחנות שזה נוח. בעת רכישה מקוונת, מה שעשינו, קרא את הביקורות. מה אנשים אומרים? זה היה נוח להם?

רָחִיץ

זה דבר אחד שכשהתחלתי חשבתי "כן- זה נראה כמו תכונה הגונה, אבל זה לא יכול להיות עניין כל כך גדול." ובכן- טעיתי! רכשנו סגנון שנראה כאילו אי אפשר לכבס אותו, אבל למעשה ניתן לשטיפה, ואני שמח שעשינו! לא היה לי מושג כמה פעמים יזרקו את התיק, ושלא לדבר על כמה מלוכלכים כל חדרי האמבטיה שאצטרך להחליף את הקטן שלי! איכס! למרבה המזל, היה לי גם קיפול פלסטיק שניתן לכביסה שהגיע עם התיק. זה היה שימושי כל כך הרבה פעמים, ובאמת הרגשתי בנוח לדעת שאני לא צריך להשכיב את התינוק שלי על פיסת נייר דקה כדי לקוות למנוע מחיידקים להגיע אליה!

כאשר אתה משתמש בצעדים אלה במציאת תיק החתלה, תוכל לצמצם את החיפוש ולדעת שאתה בוחר תיק שיחזיק מעמד! תיק ההחתלה שלנו החזיק מעמד במשך 6 שנים תמימות, עם הרבה כביסות, והיה לנוסע קרוס קאנטרי יחד איתנו. זה היה כל כך חלק ממה שעשיתי, שהיה לי קשה לחזור לסחוב ארנק!

כתיבת תגובה