אימון האחיזה שלך

בשיעור אחרון, ירדנו לשיקון לגבי אימון אחיזה ופרצנו כמה מצעצועים אחיזה שיש לנו. הרבה אנשים לא באמת חושבים על האחיזה שלהם יותר מדי. עם זאת, ישנם כל כך הרבה מקרים על פני הספקטרום הרחב של אימוני אומנויות לחימה, בין אם ביד ריקה ובין אם בשימוש בנשק, שיכולים להפיק תועלת מאחיזה משופרת. אני יודע שבכל פעם ששותפי העסקיים שלי מתרכזים באימוני אחיזה, כאבי היד ושורש כף היד שלה (משנים של עבודת מחשב חוזרת ונשנית) נעלמים לחלוטין.

לפני שאני משתמש בדברים אחרים, אני נוטה "להתחמם" עם כדורי מיומנות, הידועים גם ככדורי מדיטציה סיניים. ישנם מספר תרגילים שאתה יכול לעשות עם אלה, תאמין או לא, והם מגיעים בקטרים ​​שונים. אני מוצא את התרגול די מרגיע. גם מאסטר האחיזה הגדול, ג'ון ברוקפילד, משתמש בהם, ואני מאמין שכשהזמנתי אותם לפני כמה שנים מאיירונמיינד, הם הגיעו עם מדריך שהוא כתב.

לאחר מכן, אני עובר לכמה גומיות להרחיב את הידיים. אני מניח את כל חמש האצבעות בתוך הרצועה כשהיא מונחת/מתפתלת סביב הציפורניים; אני מושיט את האצבעות החוצה, ובכך פותח את ידי. לדעתי, זה מצוין לאיזון עבודת האחיזה שכוללת כל כך הרבה כיפוף של האצבעות והידיים.

לאחר התחממות והארכתי, אני יורד למתפרצת באמת: תפסני Captains of Crush, כלי אחיזת צביטה וכלים שונים לחיזוק שורש כף היד כמו Twist Yo' Wrist ורולר לשורש כף היד.

CAPTAINS OF CRUSH GRIPPER

כולם אוהבים את אלה. הם סוג של ממכר, ובכל פעם שהבאנו אותם לשיעורי אימון LEO, הם פשוט לא יכולים לקבל מספיק מהם. תפסי COC מגיעים בהרבה עוצמות שונות, החל מה"מדריך", ב-60 פאונד של התנגדות. סביר להניח שרובכם הגברים בחוץ תוכלו להתחיל עם הספורט (80 פאונד) או המאמן (100 פאונד). עבור נשים, קשה לומר, ואתה תצטרך להתנסות כדי לגלות היכן אתה צריך להתחיל. עבור כוח, הייתי ממליץ להתאמן כל יומיים, ולעשות בערך 3 סטים בערך של 5 עד 6 חזרות בכל יד. ברגע שאתה נכנס לתלם, אתה בהחלט יכול לעשות יותר. ככלל אצבע, אנו אומרים שאם אתה יכול להשיג 10 חזרות טובות על תפסן, ולהצליח "לטחון" את הקצוות יחד כאשר אתה סוגר אותו, זה הזמן לעלות לתפסן הבא. אם גברים יכולים לסגור מספר 2 (195 פאונד), הם נכנסים לטריטוריה מכובדת מאוד. אותו דבר לגבי נשים שסוגרות את מספר 1 (140 פאונד).

כלי אחיזת צביטה

יש לנו את התפסן בסגנון הרכזת (מי צריך כלים כדי להוריד את האגוזים כשיש לך ידיים המפלצות שלך?) ואת התפסן בלוק (לאחזק ה-C שלך – מעולה ליורים!). אנו משתמשים בסיכות טעינה בגודל אולימפי (עם קליפ). אלה מדהימים, ואתה יכול פשוט להרים אותם למעלה, או אפילו לצאת איתם לטיול חקלאי קטן. אני לא אעשה לך צחוק. השימוש באוחזי הצביטה הללו אינו אימון מרגש במיוחד, אך בהחלט תקבלו תועלת מהזמן שתשקיעו בו. יש לנו גם כמה מאחזי IMTUG לאחיזה עם שתי אצבעות. אלה עוזרים לך לבנות כוח באצבעות בודדות.

כלים לשורש כף היד/אמה

יש לי יחסי אהבה-שנאה עם אלה. הם נהדרים, אבל הם כואבים כמו השטן. יש לי כלי "Twist Yo' Wrist". הוא גלילי, ואתה אוחז בו כפי שהיית תופס כדי להסיר מכסה צנצנת. גלגלו את כבל הטיפוס, עם משקל מחובר, על הגליל ומעליו. זה מעלה את האמות שלך באש! זה מחקה את תרגילי הגמילה מפרק כף היד עבור סטייה אולנרית ורדיאלית.

עיצבתי את רולר פרק כף היד שלי עם צינור PVC, חוט טיפוס, דסקיות מתכת וקליפס. קדחתי חור באמצע הצינור והכנסתי לתוכו את חוט הטיפוס. צירפתי קליפ כדי שאוכל להוסיף צלחות אולימפיות. בדומה ל-"Twist Yo' Wrist", אני מגלגל את החוט על הצינור ומוציא אותו, ואני מושיט את הידיים שלי עם כפות הידיים כלפי מטה. אני מניח שאתה יכול להשתמש בו עם כפות הידיים למעלה, למרות שמעולם לא השתמשתי. אני מעדיף לעשות תלתלים סטנדרטיים בשורש כף היד בשביל זה.

בנוסף לכל הכלים שהוזכרו לעיל, קטלבלס עושים פלאים לאחיזה שלך. יש אנשים שרוצים להשתמש בכפפות כי הם שונאים יבלות, אבל הם באמת מפסידים את היתרונות הנוספים של הטלת כדורי התותח הקטנים האלה. ג'ון ברוקפילד עושה מספר דברים שונים לאחיזה שעולים מעט כסף או לא, כולל "יבש עצמות". כל מה שאתה עושה עבור התרגיל הזה הוא למלא דלי במים, לטבול מגבת במים ולסחוט כמה שיותר מים, ומכאן השם, יבש עצם! טיפוס על חבל ומשיכת מגבות הם עצומים לאחיזה. איסוף שקי חול, שבהם המשקל משתנה, יכול להיות נהדר גם לאחיזה. יש לנו הרבה מדריכים עם רעיונות לאחיזה באימון, והאפשרויות הן אינסופיות!

כתיבת תגובה