אחסון מזון הישרדות בסיסי בתקציב נמוך

אם לא אחסנתם מזון ומים למקרה חירום או אסון, מאמר זה עשוי להיות מציל חיים עבורכם ועבור משפחתכם.

האם הסיבה או התירוץ שלך לא להיות מוכן היא אותה סיבה המשמשת יותר מ-300 מיליון אמריקאים אחרים? שני התירוצים הנטענים ביותר הם, דחיינות וכספים, ואז יש כאלה עם הראש בחול או ענני סייבר. אה, כמעט שכחתי את 60+% שבאמת מאמינים שאין שום סיבה להכין תקופה. אסונות? הדברים האלה קורים בכל מקום מלבד כאן בחצר האחורית שלי וחוץ מזה, אני אדאג לגבי זה כשזה יקרה.

אם אתה נמצא במחנה "לא סביר שיקרה", אתה חייב להיות או חיית באזור האאוטבק ללא קשר לעולם החיצון. זה כבר לא עניין של מה יהיה האסון אלא מתי יתרחש. בזמן שאני כותב מאמר זה סופת ההוריקן הארווי פוגעת בדרום טקסס, ותושבי חוף רבים שהתראיינו לכתבי חדשות, הביעו ספק לגבי חומרת הסופה והדחיפות של התקשורת בנוגע לפינוי מיידי של החוף. אם זיכרוני אינו מטעה אותי, זהו אותו תרחיש לגבי ספקנים לגבי התחזית של קתרינה, וכתוצאה מכך 1,800 מקרי מוות.

רוב האמריקנים לא מודעים לשפע של אסונות תלויים ועומדים שאינם קשורים לתנאי מזג אוויר צפויים כמו הוריקנים, טורנדו, סופות גשם ושלג, שיטפונות ואפילו בצורת. לאחרונה גיאולוגים מדווחים על פעילות רעידת אדמה ברחבי הארץ כולה עם רעידות שנרשמו מכל השברים הגדולים. יש יותר מ-400 רעידות שנרשמו מדי יום בשטח של 400 מ"ר. אזור מייל של אחד מהרי הגעש הרדומים הגדולים בעולם, הפארק הלאומי ילוסטון. עכשיו, לא כל כך רדום על פי וולקנולוגים. רוב המידע הזה מונע או מדוכא כדי למנוע פאניקה גדולה באזורים הפגועים. כמו העובדה שגם הר ריינר פעיל ומתנפח כמו הר סנט הלן לפני התפרצותו, לעומת זאת, המומחים אומרים שזה יהיה הגרוע פי חמישה בגלל פקק הלבה המעכב התפרצות מוקדמת פוטנציאלית. נשיונל ג'יאוגרפיק הפיקה סרטון המתאר את ההרס הפוטנציאלי של אירוע כזה, וסרט תיעודי דומה על ההרס הפוטנציאלי של הר הגעש העל של ילוסטון.

דובר רבות בעבר בנוגע לשבר בסן אנדרס כאיום גדול על מיליוני קליפורניה. עם זאת, תגלית קיבלה עדיפות. השבר החדש של מדריד אינו חדש עבור גיאולוגים שחקרו את האזור הזה סביב נהרות המיסיסיפי ואוהיו במשך עשרות שנים. לאחרונה, פעילות חסרת תקדים עוררה דאגה כזו שפוטנציאל ההרס שלה עלול להיות גרוע פי עשרה מאשמת סן אנדרס. בהתבסס על תחזיות גיאולוגיות, הצי האמריקני ערך מפות ניווט מים חדשות של ארה"ב המנבאות את המתמטיקה המתקבלת המתארת ​​נתיב שיט שנוצר ממפרץ מקסיקו לאגם מישיגן בעקבות המסלול הנוכחי של נהרות המיסיסיפי ואוהיו.

מדוע לא ניתן לשתף את הממצאים והתחזיות הללו בתקשורת החדשותית? סיבה מרכזית היא חוסר האחריות המהותי שלהם, ההייפ, הדרמה וההגזמה של אירועים תלויים ועומדים. מה יהיו התוצאות של פאניקה גדולה של מגזר עצום של האוכלוסייה? אם התוצאות היו נדידות עצומות מאזור מושפע, לאן הם היו הולכים, או יותר נכון, לאן הם יכולים ללכת?

אסון טבע נוסף שיש לו פוטנציאל למגר יותר משני שלישים מאוכלוסיית מדינות אלה הוא EMP (Electro Magnetic Pulse) מהתלקחות שמש או פצצת נויטרונים שהתפוצצה 30-40 מייל מעל ארה"ב בחוף המזרחי או המערבי. לרוב האמריקאים אין מושג מה זה EMP עד שהוא מכבה את הרשת – והם בחושך במשך חודשים או אפילו שנים. התקפת EMP גם משביתה כל דבר עם מעגלים אלקטרוניים כמו טלפונים סלולריים, מחשבים, מכוניות, רכבות מטוסים, סירות וכו'. ברוכים הבאים חזרה לעידן הסוסים והכרכרות.

מה שנתתי כדוגמאות לנקודה זו מספיק כדי לשים קץ לציוויליזציה כפי שאנו מכירים אותה, ובכל זאת לא דיברתי על הקריסה הקרובה של הדולר והכלכלה שלנו, מלחמת אזרחים או מלחמת העולם השלישית, מגיפה גדולה או מתקפת טרור.

כמה אפשרויות נוספות צריך שציינתי לפני שאני נשמע כמו רווח של יום הדין או ספק פורנו מפחד או Monger. הו, בסדר, בחר רק אחד! ואז שאל את עצמך את השאלה הפשוטה הזו, "האם יש לי מספיק אוכל שיספיק לי לפחות חודש אחד?" האם אתה מאמין שלחנות המכולת יישאר אוכל אחרי יום אחד לאחר אסון גדול? אם מדובר באסון ממושך, האם תשרוד חודשיים או שלושה? מה עם להגן על מה שיש לך מפני בוזזים ואלה שרוצים לגרום לך נזק גופני גדול כדי להשיג את מה שיש לך? כמה זמן יחזיק האוכל שיש לך עכשיו בארונות שלך? מים? מה לגבי כשהמים מפסיקים לזרום מהברזים שלך? שלושה עד 4 ימים ללא מים, אין לך יותר!

אם אפשר היה לדעת שיש לך רק 1-2 שבועות כדי לאסוף מספיק מזון שיחזיק שלוש שנים, האם יש לך את האמצעים או הידע לדעת איך לעשות זאת? ובכן, זו בדיוק הסיבה שאני כותב את המאמר הזה, כדי לספר לכם איך להשיג זאת.

תמורת $109.00 בלבד ודלי שבעה גל עם מכסה אטום לאוויר ואטום למים, אתה יכול לקבל מספיק מזון בריא שיישמר בקלות למשך 15-20 שנים ויספק שתי ארוחות נדיבות ליום (0.14 $ לארוחה) 50 פאונד של אורז ארוך ו-45 ק"ג של שעועית פינטו. (מקוסטקו או מחנות מחסנים אחרת או ממועדון מזון). עכשיו כל מה שאתה צריך זה סירים ותנור קמפינג עצים או תנור שמש שמש וכלים. אחרון חביב, או מים או מכשיר שיטהר מים מזוהמים.

כדי שלא תשתגעו לאכול שעועית רגילה ואורז, הצטיידו במגוון גדול של תבלינים ופחיות של טונה, עוף, בקר, ספאם וכו' כדי להוסיף עוד חלבון וגיוון לארוחות השעועית והאורז.

כתיבת תגובה